ÇOCUKLAR İÇİN BURADAYIM

Gönüllü Eğitimleri

Çocuklarla buluşmak için bir araya gelen gönüllüler için psikolojik ilk yardım eğitimleri ve özel gereksinimli çocuklarla nasıl doğru iletişim kurmalıyım eğitimleri yapılıyor. Bu eğitimlerle birlikte hem çocuklarla hem yetişkinlerle nasıl iletişim kurulması gerektiği üzerine ortak bir akıl belirleniyor. Online olarak gerçekleştirilen eğitimler herkese açık şekilde yapılıyor. Bunun yanında oyun atölyesi ile çocuklarla nasıl oyun oynanabileceği üzerine çalışmalar yapılıyor. 

Gönüllü Ol

Çocuklar için benim de yapabileceğim bir şey var diyenlerin hem bulundukları il hem de deprem bölgelerindeki çalışmalara katılımı için oluşturulan formu doldurmaları yeterli. Form sonrasında eğitimlerini tamamlayan her gönüllü çocuklarla buluşabiliyor. 

Destek Ol

Çocuklar için buradayım diyen herkesin yapabileceği bir şey var. Deprem bölgelerindeki çocuk evlerimizin ve diğer illerdeki çocuk çalışmalarımız bazı ihtiyaçları oluyor ve bu ihtiyaçlar dayanışma ile tamamlanıyor. Sen de çocuklar için oluşturulan ihtiyaç listesine katkı sağlayabilirsin.